Tento e-shop využívá cookies (sušenky)

Náš eshop skvělé sušenky (cookies) nejen nabízí, ale i používá k tomu, aby nabídka webu byla vždy čerstvá a chutnala Vám, stejně jako chutnají naše výrobky. Bez některých sušenek to prostě správně nesedne, jiné pomohou vylepšit web a tím Váš kulinářský zá

Cookies nastavení

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat nastavení cookies níže.

Akční nabídky

Kód produktu Název Sklad Cena bez DPH Cena s DPH Cena za 100 gramů
Z385 Rejfínci kukuřičný snack - mango 20g Skladem 8,30 Kč 9,30 Kč 46,50 Kč / 100g
ks
PSP Perník plněný sportovní 60 g (27) Skladem 8,39 Kč 9,40 Kč 15,67 Kč / 100g
ks
Z484 Žofík pečivo s náplní příchuti jahodové 30 g (24) Skladem 10,62 Kč 11,90 Kč 39,67 Kč / 100g
ks
HDS Hurá do školy - perník plněný 70g (50) Skladem 10,71 Kč 12,00 Kč 17,14 Kč / 100g
ks
HEL2 Perník Halloween s různými motivy - 60g (50) Skladem 10,71 Kč 12,00 Kč
ks
Z458 Kukuřičné křupky XXL slaný karamel 150 g (14) Skladem 13,39 Kč 15,00 Kč 10,00 Kč / 100g
ks
Z389 CHIPSY Čočkové Sweet Chilli 65g (15) Skladem 21,34 Kč 23,90 Kč 36,77 Kč / 100g
ks
Z465_DUO DUOPACK Delfínci kukuřičný snack mangový 2 x 20 g Skladem 23,39 Kč 26,20 Kč 131,00 Kč / 100g
ks
Z418_DUO DUOPACK Křupky kukuřičné s příchutí mrkev a ananas 40 g 2 x 40 g Skladem 28,75 Kč 32,20 Kč 80,50 Kč / 100g
ks
Z473_DUO DUOPACK Křupky s jalapeno a sýrem 50 g 2 x 50 g Skladem 32,68 Kč 36,60 Kč 73,20 Kč / 100g
ks
Z395 Křupky Halloween sýrové 150g Skladem 40,82 Kč 45,72 Kč 30,48 Kč / 100g
ks
DPZ Dětský perník ke zdobení 470 g (1) Skladem 80,62 Kč 90,30 Kč 19,21 Kč / 100g
ks