Naši zaměstnanci

Naši zaměstnanci

…a když máme hotovo!

a

To jsme my

Jaroslava Mastilová

balička

Žena se srdcem na dlani. Než se ujala balení našich perníků a sušenek, věnovala se nejen výrobním pozicím v jiných závodech, ale také dětem. Teto jí říkali třeba svěřenci Klokánku a hlídání dětí ji zaměstnávalo i dál. V REJi rozdává úsměvy od února roku 2019.

Marcela Nechvátalová

pekařka
Marcela je pekařka každým coulem. S těstem si poradí hravě. V oboru se vyzná, je totiž vyučená cukrářka, takže pro výrobu v REJi značka ideál. Navíc ji nikde v hale nepřeslechnete, a to už šest let. Že je temperament a nebojí se žádné práce, dokazuje i to, že si kdysi vyzkoušela třeba pozici hlídací služby v supermarketu.

Martina Nováková

vedoucí výroby

Žena, bez níž by v hale panoval chaos. Vládne jí pevnou rukou, ale s úsměvem na tváři. Dokáže vyřešit každou situaci. REJi je věrná pět let. Začínala tu jako pekařka a řemeslu se věnuje stále. Na pozici vedoucí výroby navíc dokáže zúročit své zkušenosti s řízením kolektivu, které nasbírala v předchozím zaměstnání jako vedoucí prodejny jednoho z velkých řetězců.

Lenka Tomková

cukrářka

V REJi pracuje jako cukrářka od roku 2015. Právě ona je jednou z těch, které dávají našim perníkům tvář a konečnou podobu. Šikovné ruce denně vytvoří stovky cukrových očí, zobáků, vousků, nasypou tisíce hvězdiček. Vycvičily se ale původně v jiném oboru. Lenka je vyučená tkadlena. Oděvy nebo třeba potraviny také léta prodávala, než zakotvila u nás. A my jsme za to rádi!