Naši lidé

Naši lidé

…a když máme hotovo!

a

To jsme my

... ve výrobě

Galina Bragusta

pekařka

Galina je náš přeshraniční poklad. Pochází z Kazachstánu. V REJi pracuje od roku 2014 a jestli za to někdo dokáže vzít, tak je to právě ona, bez dlouhých řečí a okolků. A že na pekárně je to více než třeba. Spolehlivost, píle, pracovitost, klid a rozvaha. To vše korunované lehkým úsměvem ve tváři. To je Galina.

Hanna Havlíková

pekařka

Anička. V REJi začala jako brigádnice a u pekařiny už zůstala. Její milý úsměv je pro nás samozřejmostí od roku 2009. Sice si mezitím odskočila na dvě mateřské, ale vždy se k nám vrátila. A to je dobře. Její roztomilá čeština s rodným ukrajinským nádechem by nám všem chyběla. Stejně jako Aničky poctivý, zodpovědný a pracovitý přístup.

Petra Hrušková

cukrářka

Petru neznáme jinak než s úsměvem na tváři. V REJi pracuje od roku 2016. Začínala jako balička, ale nakonec zakotvila v úseku cukrárny, tohle povolání ji totiž zajímalo už dřív. I když cesta k němu vedla různými zákrutami. Petra odmaturovala na obchodní akademii, vyzkoušela si práci úřednice i operátorky výrobní linky. Že ji nakonec zlákal REJ, bereme jako velké plus, je další z našich nepostradatelných. Nesmírně pracovitá a zodpovědná.

Květa Humeňanská

vedoucí skladu

V REJi začínala Květa v roce 2012 jako cukrářka. Nad paletami, krabicemi, fóliemi a čárovými kódy drží svou jemnou, ale pevnou ruku od roku 2015. Přesnost a zodpovědnost jsou jejím denním chlebem. Jako vedoucí skladu vládne čtyřem mužům, kteří ale nad šéfovou bědovat nemusí. Právě oni jsou jí oporou, když vypukne nečekaný chaos, změny v závozech nebo se před skladem nakupí pár kamionů. A tenhle adrenalin, různorodá práce a lidé, kteří si vždycky vyjdou vstříc, Květu baví. Prostě jeden za všechny…

Sára Košárková

cukrářka

Sára je vyučenou cukrářkou a tuhle profesi zastává od roku 2019 také v REJi. A ovládá ji dokonale. Výrobou nováčky provede s přehledem. Pečení je navíc stále jejím koníčkem, nezanevřela na něj ani po práci. I když je to duše citlivá, nedává to na sobě většinou znát. Možná na první pohled nepoznáte, co si Sára myslí, ale není třeba zoufat, stačí pochopit, že Sára ví, co dělá. Je to žena na svém místě.

Hana Langová

vedoucí cukrárny a balírny

Nevíte co, kam nebo jak? Zeptejte se paní Hani, jak jí ve výrobě rádi říkají. Tahle žena s přirozenou autoritou a řešením pro vše vede úsek cukrárny i balírny. V REJi pracuje od roku 2015. Díky klidné a rozvážné povaze si k ní ostatní chodily pro radu odjakživa. Hanka jako vedoucí byla tedy jasná volba. S lidmi to prostě umí, což dokazuje i její dřívější praxe, působila jako vedoucí skladníků ale například i pokojských.

 

Jitka Lukačovská

balička

Není z těch, které na sebe hned dokáží strhnout pozornost. Ale kdyby jí ve výrobě nebylo, všichni by to rychle poznali. Tahle tichá a skromná žena pracuje na naší balící lince už od roku 2015. Fólie, krabice, kartony jsou jejím denním chlebem. A když jsme u pečiva, Jitka dlouhé roky předtím působila jako prodavačka, třeba zrovna v pekařství.

Pavla Malířská

balička

Jejím oborem byla oděvní technologie, konkrétně nauka o materiálu. Řečeno s nadsázkou, ze svého zaměření tolik neslevila, v REJi se tahle sympatická máma dvou dětí stará o „šatník“ našim výrobkům také. Balící linka jí říká pane a ona ji na oplátku ovládá se samozřejmostí, lehkostí a úsměvem ve tváři.  V REJi pracuje od roku 2018.

Jaroslava Mastilová

balička

Žena se srdcem na dlani. Než se ujala balení našich perníků a sušenek, věnovala se nejen výrobním pozicím v jiných závodech, ale také dětem. Teto jí říkali třeba svěřenci Klokánku a hlídání dětí ji zaměstnávalo i dál. V REJi rozdává úsměvy od února roku 2019.

Marcela Nechvátalová

pekařka
Marcela je pekařka každým coulem. S těstem si poradí hravě. V oboru se vyzná, je totiž vyučená cukrářka, takže pro výrobu v REJi značka ideál. Navíc ji nikde v hale nepřeslechnete, a to už šest let. Že je temperament a nebojí se žádné práce, dokazuje i to, že si kdysi vyzkoušela třeba pozici hlídací služby v supermarketu.

Martina Nováková

vedoucí výroby

Žena, bez níž by v hale panoval chaos. Vládne jí pevnou rukou, ale s úsměvem na tváři. Dokáže vyřešit každou situaci. REJi je věrná pět let. Začínala tu jako pekařka a řemeslu se věnuje stále. Na pozici vedoucí výroby navíc dokáže zúročit své zkušenosti s řízením kolektivu, které nasbírala v předchozím zaměstnání jako vedoucí prodejny jednoho z velkých řetězců.

Lenka Tomková

cukrářka

V REJi pracuje jako cukrářka od roku 2015. Právě ona je jednou z těch, které dávají našim perníkům tvář a konečnou podobu. Šikovné ruce denně vytvoří stovky cukrových očí, zobáků, vousků, nasypou tisíce hvězdiček. Vycvičily se ale původně v jiném oboru. Lenka je vyučená tkadlena. Oděvy nebo třeba potraviny také léta prodávala, než zakotvila u nás. A my jsme za to rádi! 

Martin Rýdl

skladník

Hasič tělem i duší. Když je poplach, utíká ze skladu rovnou ke své jednotce dobrovolných hasičů. My mu v tom nebráníme, máme jistotu, že v tomto směru je naše výroba pod kontrolou. Nutno dodat, že v REJi už pár let pracuje jako skladník a svědomitost se hodí i v této pozici. A navíc, když nějaká zásilka opravdu hoří, Martin ví… 

... ve vedení

Josef Kos

jednatel

Základy firmy položil v roce 1998, kdy upekl v troubě v garáži první perníčky z vlastního receptu na těsto. Postupně sám vymýšlel „stroje“, které umožňovaly zvýšit produkci a začal výrobky osobně rozvážet obchodníkům po celé ČR. Přicházely další nápady a nabídka značky REJ, která byla také jeho nápadem, se rozšířila o sušenky, křupky a další produkty. Nyní jako výkonný ředitel společnosti řeší s důrazem sobě vlastním především strategická rozhodnutí, kontroluje chod firmy a jako správný vizionář stále přichází s novými nápady.  Aktivně odpočívá u golfu, přes který se dostal k zajímavým charitativním projektům.

Lenka Vyhlídová

jednatelka, výrobní ředitelka

Lenka je jedním z pilířů REJe. Byla u jeho základů a o pevnost firemní konstrukce se stará dodnes. Je výrobní ředitelkou a jednatelkou, ale sama začínala v roce 1998 od píky. Ví, jak vypadá dobré těsto, když se něco pokazí na výrobní lince, postará se, ale stejně tak je doma i v kanceláři, kde řeší nejrůznější úkoly každý den. Pro zaměstnance je přirozenou autoritou, ale povýšeného šéfa v ní nehledejte. Organizovat vše tak, aby se perníková kola mohla točit dál, umí dokonale. Aby taky ne, REJ je jejím dítětem, zaměstnáním a pořád ještě i zábavou.    

Ondřej Karásek

obchodní ředitel

Jako obchodník se Ondra pravděpodobně už narodil. Jeho cesta do REJe vedla přes několik potravinářských firem, kde stihl na různých pozicích nasbírat cenné zkušenosti, aby je pak od roku 2010 mohl uplatnit právě u nás. S pracovitostí sobě vlastní řeší stovky úkolů najednou, kombinuje je s další stovkou dobrých nápadů, okořeňuje nekonečnou výmluvností a dohromady z toho vychází úspěšná obchodní strategie. Na starost má také rozšiřování sortimentu a propagaci. Bez Ondry by to v REJi prostě nešlo. Další z pilířů firmy.

... v kanceláři

Lucie Lopatová Havlová

finanční ředitelka

Lucie pracuje v REJi od roku 2018. Jakožto finanční ředitelka se svědomitostí sobě vlastní plánuje, kontroluje a především, jak sama říká, „čelí novým pracovním výzvám“. Právě kreativita a nutnost rychle reagovat na změny je to, co ji baví. Tato na pohled éterická a vždy usměvavá bytost koriguje peněžní toky REJe, jak jen jí skutečnost dovolí. A že se v oboru opravdu vyzná, dokazují její profesní manažerské zkušenosti. Dříve spravované zlaté šperky vyměnila za „zlatavé“ perníky v REJi. A my jsme za to rádi.

Dagmar Dilmaghani

objednávky, eshop

Hromady a hromady práce. Ty každý den přehází Dáša, v počítači i za běhu do skladu, výroby a zpět. Že nemá čas na kancelářský potlach, všichni vědí. Je to ale právě její hlas, který v telefonu vítá všechny zájemce o objednávku. V REJi je od roku 2011, má na starosti e-shop, faktury i zmíněné objednávky, a právě proto u nás virtuální obchod šlape jako na drátku. 

Zdeňka Lhotková

asistentka

Když je Zdeňka v kanceláři, víte to. Tahle energická žena odvádí každý den kus práce, ať už se jedná o počítač v kanceláři nebo šrumec ve „výrobním terénu“. Na své pozici uplatní přesnost i kreativitu. Aby taky ne, když jejím studijním oborem byla analytická chemie, a to na keramické škole v Bechyni. Díky Zdeňce máme z čeho péct a také do čeho balit. V REJi je od roku 2018.

Petra Benešová

manažer kvality

Studovala ochranu a tvorbu životního prostředí. Specializovala se na laboratoře, na chemii. V REJi je Petra od roku 2019 manažerkou kvality.  A na našich pernících a sušenkách je to vidět. Směrnice a normy v REJi splňují nejvyšší úroveň.  Tahle máma dvou dětí se totiž ráda topí v papírech, legislativě a vyzná se v nejrůznějších nařízeních. Práce je to prý rozmanitá, a to ji baví. Zaměstnání je jí koníčkem, což ocení i kolegyně v kanceláři. Petře totiž úsměv z tváře jen tak nemizí.

Kristýna Severová

účetní

Do REJe  nastoupila Kristýna v roce 2017. Náplní jejího pracovního dne jsou účty, mzdy, bankovnictví, tabulky, seznamy nebo třeba faktury. I když se na ni valí čísla ze všech stran, vrásky na čele jí to nedělá, umí si s nimi totiž poradit. Jakožto podnikavá žena zvládá spolu s prací a péčí o dvě děti i vlastní eshop s kosmetickými doplňky. Vzhledem k našemu téměř výhradně ženskému kolektivu, má v tomto směru plnou firemní podporu.

Zuzana Bláhová

personalistka

V REJi jsem nováček. Na starosti mám personalistiku a mimo jiné jsem (až na drobné výjimky) autorkou i těchto medailonků. Psaní je pro mne totiž přirozená věc. Původní profesí jsem redaktor, takže hrabat se v textech, slovech i větách mě baví stejně jako komunikace s lidmi a poznávání nových tváří. A tohle vše moje pozice v REJi dovoluje. Když je práce zábavou, je to vždycky fajn.

Kolegiální P.S. : Ač je Zuzka v REJi krátce, tak je vidět, že je tu už jako doma. To dokládá i to, jak trefně dokázala vystihnout každého z nás.