Náš příběh

Vítejte na stránkách české potravinářské společnosti REJ Planá nad Lužnicí.

Historie společnosti sahá do roku 1998, kdy dle tradiční rodinné receptury zahájila výrobu perníku a jeho dodávky do regionálních prodejen. Obliba kvalitního perníku u zákazníků rostla a výroba a distribuce se postupně rozšiřovala. V současné době patří Plánský perník do sortimentu velkoobchodů v celé ČR a sezónní nabídky řetězců Globus, Billa, Norma a Tesco v České a Slovenské republice. (foto: míchací stroj z našich začátků)

V roce 2008 (foto: úvodní strana prvního webu firmy) byl sortiment doplněn o bezlepkové kukuřičné křupky, které jsou určeny nejen pro celiaky, ale především pro děti již od kojeneckého věku. V nabídce kromě klasických kukuřičných křupek bez soli jsou i solené, ochucené v mnoha příchutích a dále pohankové a rýžové. Křupky zakoupíte v lékárnách, řetězcích Globus, Makro a Tesco a pochopitelně v prodejnách zdravou výživou nebo online marketech Rohlik.cz a Košik.cz

V roce 2010 byla zahájena spolupráce s výživovým specialistou Ing. Petrem Havlíčkem, jejímž výsledkem byla řada výrobků Víte,co jíte – müsli, směsi na chléb, kaše (tyto produkty již nejsou v nabídce - foto: katalogový list z r. 2011), sušenky, celozrnné těstoviny a čaje (řada čajů byla v roce 2019 modernizovaná a přibyly nové čaje). Postupně se sortiment nutričně výhodnějších sušenek rozšiřuje a cílem společnosti je stát se žádaným partnerem v oblasti obchodu se zdravou výživou. Nabídka je doplněna o kvalitní snídaňové cereálie s vitaminy a vlákninou.

Od roku 2014 probíhá výroba ve zcela nových výrobních prostorách (foto: pohled na novou halu na Průmyslové ul.) vybavených moderními technologiemi a od začátku roku 2015 byl zaveden systém řízení IFS, který je potvrzením kvality produkce a otevírá další možnosti, například v oblasti exportu.

V roce 2017 přicházíme s novou řadou skutečně celozrnných sušenek bez palmového oleje, jejichž tváří je opět Ing. Havlíček. Výsledkem vlastního vývoje je v roce 2018 privátní značka konopných sušenek určených pro export a v roce 2019 řada  špaldových sušenek Klásky pro děti

Rok 2020 je ve znamení originálních křupek Rejfínci - křehké křupky ve tvaru delfínků s lyofilizovaným ovocem - mangem, borůvkami nebo jahodami. Rejfínci jsou pochopitelně v nabídce i bez přidané soli pro nejmenší děti, jemně solené a nebo s příchutí sýra a pažitky.

Prohlídněte si nabídku značky REJ: 

Naše produkty

 

Naše mise

Posláním společnosti REJ je budování dlouhodobých a vzájemně výhodných vztahů se svými odběrateli a konečnými zákazníky, kterým se vždy snažíme nabídnout výrobky dle jejich potřeb.

Vyrábíme produkty vysoké kvality, což nám umožňuje uspokojovat i náročné zákazníky, kteří očekávají vždy něco navíc. Jsme odpovědným regionálním zaměstnavatelem, který klade důraz na týmovou spolupráci a rozvoj zaměstnanců. Ke svým zaměstnancům se vždy chováme s úctou a uvědomujeme si, že spokojení, vysoce a motivovaní zaměstnanci jsou základním kamenem úspěchu celé firmy.

V rámci společenské odpovědnosti podporujeme dětské, sportovní a charitativní aktivity.

Naše vize

Společnost REJ s. r. o. chce být moderním, zodpovědným výrobcem s vlastním vývojem, který díky svým kvalitním produktům je žádaným a dlouhodobým obchodním partnerem nejen na českém trhu.

REJ s. r. o. nabízí vždy něco navíc:

  • vlastní vývoj výrobků a receptur
  • flexibilní řešení v oblasti privátních značek
  • kvalitu produkce řadíme nad její kvantitu
  • přidaná hodnota je v každém našem výrobku
  • upřednostňujeme dlouhodobé vztahy s odběrateli i dodavateli