Podpořte naše křupání v anketě o nejoblíbenější výrobky pro děti

05.04.2021 13:05 Aktuality

Kukuřičné, bezlepkové, bez soli a hlavně oblíbené! Takové jsou naše známé křupky. Probojovaly se do ankety serveru mamavolba.cz o nej dětské výrobky za rok 2020. Stejně jako křupaví REjfínci zařazení do kategorie novinek. Podpořte výrobky REJ a hlasujte pro ně. Zkrátka nepřijdete, připravené jsou dárky za desítky tisíc.

Kategorií je v zavedené soutěži více. Vybírat můžete z témat týkajících se péče o dítě, kosmetika, hračky a co hlavně – výživa. Právě tady najdete nominované výrobky REJ. Kukuřičné křupky bez soli jsou přirozeně bezlepkovým mlsáním pro děti už od šestého měsíce. V kategorii novinek je letos doprovázejí Rejfínci, opět kukuřičné nesolené křupky v nápaditém tvaru delfínka, vhodné taktéž pro děti od půl roku.

     

Hlasování běží od 1. dubna  a potrvá do 21. dubna. A způsobů, jak na to, je několik. Stačí mrknout na mamavolba.cz/anketa.

Předem děkujeme za Vaše hlasy. Už vloni nám v těžké konkurenci vynesly třetí místo pro REJ kukuřičné tyčky. A toho si opravdu vážíme. Tak ať Vám stále chutnají!