Soutěžte s námi

VÝHERCI VELKÉ LETNÍ SOUTĚŽE

28.08.2023 13:11 Soutěžte s námi

Velká letní soutěž pana Křupky skončila a v pátek 25. 8. 2023 jsme vylosovali šťastné výherce, který blahopřejeme. Věříme, že na další stovky soutěžících se usměje štěstí příště. Všem děkujeme za účast a za znalost našich výrobků, odpovědi byly z více než 95% správné.

A kdo vyhrál?

Známe vítěze robotu Thermomix od Vorwerk!

18.10.2021 10:37 Soutěžte s námi

Naše Velká soutěž o 100+1 cena skončila. Ve 4 soutěžních kolech jsme rozdali stovku cen - celodenní rodinná vstupné do Aquapalace Praha, koloběžky a odrážedla Yedoo, předplatné časopisů Puntík a Tečka a také mnoho plyšáků a křupek. Dostali jsme od Vás spoustu povzbudivých mailů a dopisů, které nás inspirují pro další práci. Děkujeme.

Kdo však vyhrál 1. cenu a stává se šťastným majitelem robotu Thermomix od společnosti Vorwerk?

Výherci čtvrtého kola Velké soutěže s panem Křupkou

14.10.2021 18:00 Soutěžte s námi

Závěrečné kolo naší Velké soutěže skončilo, děkujeme za velké množství odpovědí a vaši přízeň. Nyní se již můžete těšit na losování hlavní ceny!
Ve čtvrtém kole vyhráli a ceny získávají následující vylosování soutěžící - BLAHOPŘEJEME!

Výherci třetího kola Velké soutěže s panem Křupkou

30.09.2021 21:00 Soutěžte s námi

Třetí kolo naší Velké soutěže skončilo, děkujeme za rekordní množství odpovědí a těšíme se na vaše registrace do posledního kola. I na Vás se může usmát štěstí příště, navíc hrajeme stále o skvělý Thermomix.
Ve třetím kole vyhráli a ceny získávají následující vylosování soutěžící - BLAHOPŘEJEME!

Výherci druhého kola Velké soutěže s panem Křupkou

17.09.2021 00:00 Soutěžte s námi

Druhé kolo naší Velké soutěže skončilo, děkujeme za velké množství odpovědí a těšíme se na vaše registrace do dalších kol. I právě na Vás se může usmát štěstí příště, navíc hrajeme o skvělý Thermomix.
V druhém kole vyhráli a ceny získávají následující vylosování soutěžící - BLAHOPŘEJEME!

Výherci prvního kola Velké soutěže s panem Křupkou

02.09.2021 21:06 Soutěžte s námi

První kolo naší Velké soutěže skončilo, děkujeme za velké množství odpovědí a těšíme se na vaše registrace do dalších kol. I právě na Vás se může usmát štěstí příště.
V prvním kole vyhráli a ceny získávají následující vylosování soutěžící - BLAHOPŘEJEME!

Koloběžky a odrážedla YEDOO - partner naší soutěže

17.08.2021 09:09 Soutěžte s námi

Představujeme Vám partnera naší VELKÉ SOUTĚŽE, výrobce odrážedel a koloběžek pro děti i dospělé, českou značku YEDOO a společnost INTREA-PIKO, která tyto báječné dvoukolové stroje navrhuje, ladí a vyrábí tak, aby jízda pro Vás byla radostí a zážitkem.

Velká soutěž o 100+1 cen odstartovala

16.08.2021 10:41 Soutěžte s námi

Kupujte výrobky od pana Křupky, sbírejte kódy nebo účtenky a vyhrajte skvělé ceny - odrážedla a koloběžky Yedoo, předplatné časopisů Puntík nebo Tečka, rodinné vstupeny na celý den do Aquapalace Praha nebo malé a velké plyšáky pan Křupka.

HLAVNÍ CENOU JE THERMOMIX OF VORWERK!

Výherci soutěže do Aquapalace

12.08.2021 09:32 Soutěžte s námi

Děkujeme všem zákazníkům našeho eshopu, kteří si objednali v uplynulých dnech u nás dobroty značky REJ a zúčastnili se tak naší rychlé, ale o to zajímavější soutěže o 2x 4 vstupenky do Aquapalace Praha - největšího akvaparku u nás.