Máme pro vás mikulášský balíček! Vychutnejte si předvánoční nadílku

16.11.2020 11:25

Chystáte se na Mikuláše? My každopádně. A máme hotovo. Tento rok jsme pro vás dali dohromady dobroty všeho druhu, zabalili do vločkové krabice a připravili rovnou k nebeské, případně pekelné distribuci. Naše nabídka je v pravdě adventní, vybírat můžete až do Vánoc.

O čem je řeč? Máme pro vás nový Mikulášský balíček. Najdete v něm samozřejmě mikulášské i čertovské perníky, perníkový stromeček i sněhuláka. Navíc jsme přidali různé chuťové variace Klásků - dětských špaldových sušenek, které vašim ratolestem dodají zdravou dávku pekelné energie. Novinkou je pak naše zimní edice křupek. Pan Křupka přiváží na saních neotřelou vánoční kombinaci pomeranče, medu a skořice a také tradiční odzkoušenou arašídovou příchuť. A že budou Vánoce, tak uvnitř balíčku najdete navíc dárek, nechte se překvapit.

     

Mikulášskou nadílkou to ale zdaleka nekončí! Zkrátit dětem domácí dlouhé chvíle můžete například s naší perníkovou stavebnicí. Chaloupku postavíte z předem připravených dílů a jak ji nazdobíte, je jen na vás! Takové perníkové náměstí nabízí spoustu možností, co myslíte? :-)

     

A pokud radši přijdete k hotovému, máme kapříky, zvonečky, stačí se rozhodnout.

Když něco děláte pro radost, můžete to prý dělat věčně. To řekl spisovatel Stephen King a my v REJi se k němu připojujeme. Takže naše perníčky, jsou tu pro vás kdykoli si vzpomenete. Vybírejte s radostí. My s radostí pečeme.