| Kód produktu | Název | Sklad | Cena bez DPH | Cena s DPH | Cena za 100 gramů | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Z469 | Delfínci kukuřičný snack bez soli 20 g (20) | Skladem | 13,95 Kč | 15,62 Kč | 78,10 Kč / 100g | |
| Z471 | Delfínci kukuřičný snack jahodový 20 g (20) | Skladem | 14,82 Kč | 16,60 Kč | 83,00 Kč / 100g | |
| Z470 | Delfínci kukuřičný snack jemně solený 20 g (20) | Skladem | 13,95 Kč | 15,62 Kč | 78,10 Kč / 100g | |
| Z465 | Delfínci kukuřičný snack mangový 20 g (20) | Skladem | 14,82 Kč | 16,60 Kč | 83,00 Kč / 100g | |
| Z465_DUO | DUOPACK Delfínci kukuřičný snack mangový 2 x 20 g | Skladem | 23,39 Kč | 26,20 Kč | 131,00 Kč / 100g | |
| Z418_DUO | DUOPACK Křupky kukuřičné s příchutí mrkev a ananas 40 g 2 x 40 g | Skladem | 28,75 Kč | 32,20 Kč | 80,50 Kč / 100g | |
| Z473_DUO | DUOPACK Křupky s jalapeno a sýrem 50 g 2 x 50 g | Skladem | 32,68 Kč | 36,60 Kč | 73,20 Kč / 100g | |
| Z208 | Kolečka medová cereální 500 g (8) | Skladem | 53,39 Kč | 59,80 Kč | 11,96 Kč / 100g | |
| Z476 | Křupky arašídové extra 50 g (20) | Skladem | 20,80 Kč | 23,30 Kč | 46,60 Kč / 100g | |
| Z301 | Křupky banánové s čokoládou 90 g (21) | Skladem | 22,23 Kč | 24,90 Kč | 27,67 Kč / 100g | |
| Z271 | Křupky jemně solené 100g (15) | Skladem | 19,55 Kč | 21,90 Kč | 21,90 Kč / 100g | |
| Z265 | Křupky kukuřičné 200 g (25) | Skladem | 35,62 Kč | 39,90 Kč | 19,95 Kč / 100g |